Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наказ про організацію освітнього процесу в ліцеї

Дата: 11 березня 2022 о 13:11

СУГАКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

11.03.2022 с. Сугаки №12

Про організацію освітнього процесу
в ліцеї

Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», та «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року №64/2022, листа Міністерства освіти і науки від 06 березня 2022 року №1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу», на основі наказу по відділу освіти від 11.03.2022 року №28,

НАКАЗУЮ:

1. Відновити освітній процес у ліцеї з використанням технологій дистанційного навчання з 14.03.2022 року із залученням дітей тимчасово внутрішньо переміщених осіб (на основі заяви батьків з долученням до відповідних класів).
2. Для дітей з ООП (Рогозянської Є.В.) організувати змішану форму навчання.
3. Заступнику директора з навчальної роботи Пустовіт А.А. забезпечити:
3.1. З 14.03.2022 року виконання освітніх програм ліцею, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування ліцею учнів 1-10 класів, вносячи за потреби необхідні зміни в розклад уроків.
3.2. Здійснення контролю за залученням учнів до освітнього процесу.
3.3. Охоплення роботою педагогічних працівників відповідно до годин педагогічного навантаження.
4. Основною платформою для організації дистанційного навчання вважати платформу Meet.
5. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою ліцею, організовувати в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.
6.Тривалість онлайн урокуможе становити 15 хвилин, а решту часу (30 хвилин) учні виконують завдання, базуючись на отриманому матеріалі. При використанні технічних засобів навчання під час проведення навчальних занять чергувати види навчальної діяльності (відповідно Санітарного регламенту для ЗЗСО, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25.09. 2020 року). Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути:
для учнів 1-4 класів – не більше 10-15 хв;
• для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
• для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;
• для учнів 10 класу на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин
7. Усім вчителям:
7.1.У кожному класі відновити вайбер-групу «Наш клас» та вайбер-групи з кожного предмета, де розміщувати завдання для учнів та відповіді учнів.
7.2. Проводити для учнів індивідуальні консультації в телефонному режимі.
7.3.Завдання розробляти відповідно до розкладу занять на ІІ семестр та календарних планів.
7.4. Облік занять та навчальних досягнень учнів вести в зошитах, пристосованих під журнал, з наступним перенесенням записів у класні журнали.
8. Практичному психологу і соціальному педагогу Когут Н.М. організувати в кожному класі онлайн - групу психологічної підтримки учасників освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану. У телефонному режимі проводити індивідуальні консультації для учнів.
9. Класним керівникам із використанням технологій дистанційного навчання:
9.1. Здійснювати педагогічний супровід освітнього процесу.
9.2. Проводити індивідуальні бесіди виховного характеру та бесіди з БЖ.
9.3. Через вайбер-групу «Наш клас» постійно знайомити учнів та батьків щодо організації занять з учнями за допомогою дистанційних технологій.
10. Завгоспу Бирлинському А.І.:
10.1.Забезпечити підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, необхідного температурного режиму та охорони ліцею.
10.2. У разі виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти особисто директора ліцею в телефонному режимі.
11. Заступнику директора з навчальної роботи Пустовіт А.А. даний наказ довести до відома учасників освітнього процесу ліцею шляхом оприлюднення на сайті ліцею.
12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею Світлана ПУСТОВІТ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.