Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 6 common:people_all_forms
Новини

Новини

Вітаємо з Різдвяними святами і бажаємо миру, розуміння дорогих людей, благополуччя, радості душі, терпіння і натхнення. Нехай разом з добрими святами в Ваше життя впевнено крокує щастя, нехай все, що серце загадає, неодмінно збудеться.
Нехай Господь оберігає Вас від негараздів, а Матінка Божа буде Вашою помічницею в усьому...

1 січня о 16:49 | Пустовіт А. А. | no comments

Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.

15 квітня 2022 о 07:41 | Пустовіт А. А. | no comments

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

За ініціативи Дарії Герасимчук Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили чат-бот "Дитина не сама". Бот орієнтований на допомогу неповнолітнім дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна знайти інформацію про те, як прихистити дитину, що робити у випадку, якщо вона загубилася або ви її знайшли. Крім того, у боті є контакти гарячої лінії підтримки дітей, сімей та соціальних працівників.

Створено інформаційний сайт про зруйновані заклади освіти під час агресії рф.

Крім того, провідна відкрита онлайн-платформа Об’єднаний Український Університет (United Ukrainian University (UUU) може надати ЛІНІЮ ДОПОМОГИ всім закладам, щоб допомогти їм організовано використати пропозицію та налаштувати процес реєстрації та можливу адаптацію курсів.

15 квітня 2022 о 07:37 | Пустовіт А. А. | no comments

Дорогі наші Захисники! Доземний уклін Вам за спокійний сон і мирне небо,за мужність, за те, що Ви є! Велика шана Вам! Молимось і просимо Бога, щоб оберігав Вас. Повертайтеся всі живими і неушкодженими. Нехай Мати Божа Вас накриє своїм омофором і захистить від ворогів. Рідні і вся Україна чекає на Вас з перемогою!

13 квітня 2022 о 12:27 | Пустовіт А. А. | no comments

УКРАЇНА
СУГАКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

11.03.2022 с. Сугаки №12

Про організацію освітнього процесу
в ліцеї

Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», та «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року №64/2022, листа Міністерства освіти і науки від 06 березня 2022 року №1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу», на основі наказу по відділу освіти від 11.03.2022 року №28,

НАКАЗУЮ:

1. Відновити освітній процес у ліцеї з використанням технологій дистанційного навчання з 14.03.2022 року із залученням дітей тимчасово внутрішньо переміщених осіб (на основі заяви батьків з долученням до відповідних класів).
2. Для дітей з ООП (Рогозянської Є.В.) організувати змішану форму навчання.
3. Заступнику директора з навчальної роботи Пустовіт А.А. забезпечити:
3.1. З 14.03.2022 року виконання освітніх програм ліцею, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування ліцею учнів 1-10 класів, вносячи за потреби необхідні зміни в розклад уроків.
3.2. Здійснення контролю за залученням учнів до освітнього процесу.
3.3. Охоплення роботою педагогічних працівників відповідно до годин педагогічного навантаження.
4. Основною платформою для організації дистанційного навчання вважати платформу Meet.
5. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою ліцею, організовувати в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.
6.Тривалість онлайн урокуможе становити 15 хвилин, а решту часу (30 хвилин) учні виконують завдання, базуючись на отриманому матеріалі. При використанні технічних засобів навчання під час проведення навчальних занять чергувати види навчальної діяльності (відповідно Санітарного регламенту для ЗЗСО, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25.09. 2020 року). Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути:
для учнів 1-4 класів – не більше 10-15 хв;
• для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
• для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;
• для учнів 10 класу на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин
7. Усім вчителям:
7.1.У кожному класі відновити вайбер-групу «Наш клас» та вайбер-групи з кожного предмета, де розміщувати завдання для учнів та відповіді учнів.
7.2. Проводити для учнів індивідуальні консультації в телефонному режимі.
7.3.Завдання розробляти відповідно до розкладу занять на ІІ семестр та календарних планів.
7.4. Облік занять та навчальних досягнень учнів вести в зошитах, пристосованих під журнал, з наступним перенесенням записів у класні журнали.
8. Практичному психологу і соціальному педагогу Когут Н.М. організувати в кожному класі онлайн - групу психологічної підтримки учасників освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану. У телефонному режимі проводити індивідуальні консультації для учнів.
9. Класним керівникам із використанням технологій дистанційного навчання:
9.1. Здійснювати педагогічний супровід освітнього процесу.
9.2. Проводити індивідуальні бесіди виховного характеру та бесіди з БЖ.
9.3. Через вайбер-групу «Наш клас» постійно знайомити учнів та батьків щодо організації занять з учнями за допомогою дистанційних технологій.
10. Завгоспу Бирлинському А.І.:
10.1.Забезпечити підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, необхідного температурного режиму та охорони ліцею.
10.2. У разі виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти особисто директора ліцею в телефонному режимі.
11. Заступнику директора з навчальної роботи Пустовіт А.А. даний наказ довести до відома учасників освітнього процесу ліцею шляхом оприлюднення на сайті ліцею.
12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею Світлана ПУСТОВІТ

11 березня 2022 о 13:11 | Пустовіт А. А. | no comments

А сотню вже зустріли небеса.. .
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог,побачивши загін:
Спереду — сотник ,молодий,вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній-сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…
Людмила Максимлюк (21.02 2014)

21 лютого 2022 о 09:31 | Пустовіт А. А. | no comments

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписаний. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність. У нас одне велике європейське прагнення. Ми хочемо свободи й готові її виборювати». Володимир Зеленський - Президент України.
Любіть Україну!
Ми спокійні!
Ми сильні!

16 лютого 2022 о 11:12 | Пустовіт С. Ф. | no comments

«Ми живемо під небом ясним,

А навкруги шляхи, поля

І села, і міста прекрасні –

Це рідний край, моя земля"

Вітаємо з Днем Соборності України з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України!

З нагоди Дня Соборності України в нашому ліцеї було проведено інтелектуальну гру-вікторину "З Україною в серці", святкову лінійку, флешмоб "Україна - єдина країна".

22 січня 2022 о 15:39 | Пустовіт А. А. | no comments

Новорічне диво і казка не закінчуються! Поспішаємо знову привітати вас з Новим роком! Старий Новий рік - свято загадкове, як українська душа. Бажаємо, щоб на вашій прекрасній душі завжди були мир і спокій, в серці жила любов.
Нехай по-новому блищать щастям очі, по-новому міцніє здоров’я, з’являються нові бажання і цілі. І нехай друзі будуть по-старому відданими, вірність коханих – так само безмежна, а життя – прекрасне!

14 січня 2022 о 11:34 | Пустовіт А. А. | no comments

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим святом - з Днем святого Миколая! Нехай в цей святковий день відбудуться чарівні і казкові події!Бажаємо під подушкою знайти смачну цукерку, а в житті — світлий шлях до успіху і мрії. Нехай у домі панує радість і здоров'я, у родині — взаєморозуміння та добробут, у серці — любов та надія. Радості, душевного тепла і щирості!

19 грудня 2021 о 10:20 | Пустовіт А. А. | no comments

Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради Трачуку Роману Павловичу за допомогу в створенні належних умов розвитку, навчання та виховання учнів, за надані дидактичні матеріали для наших першокласників, чудову мультимедійну дошку та проектор, сучасний ноутбук, принтер.
Діти були в захваті, а це найголовніше!

24 листопада 2021 о 10:56 | Пустовіт А. А. | no comments